Rejestracja

Wszystkie dane podawane są w czasie UTC za wyjątkiem miejsc gdzie jest jednoznacznie podane, że jest inaczej. Dane podawane w serwisie mają charakter informacyjny!!!
Informacje w sprawie dostępu do serwisu pod numerem tel. +48 261-828-138
Informacja dla żołnierzy i pracowników wojska: Prosimy o niezwłoczną zmianę adresu e-mail w profilu użytkownika na pocztę w domenie @ron.mil.pl

Targi Proobronne Pro Defence 2017

Targi Proobronne Pro Defence 2017

         W dniach 1-4 czerwca już po raz drugi odbyły się w Ostródzie TargiProobronne „Pro-Defence”. Tak jak w pierwszej edycji targów głównym i największym elementem na stanowisku Inspektoratu Sił Powietrznych na hali była Polowa Stacja Meteorologiczna PSM 15 na bazie samochodu o podwyższonej zdolności pokonywania przeszkód terenowych.
      Stacja Szefostwa Służby Hydrometeorologicznej Sił Zbrojnych RP cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających jak i organizatorów, którzy podziwiali nowoczesne rozwiązania techniczne. Szczególne uznanie wzbudziła ergonomiczna i funkcjonalna zabudowa wnętrza. Odwiedzający mogli zapoznać się z warunkami pracy meteorologa, poznać zadania służb meteorologicznych w Wojsku Polskim, obejrzeć napełnianie balonów meteorologicznych helem.


 


Tekst i zdjęcia: mjr Wojciech Czarnecki

wróć

 
Informacje ogólne
Ptaki - zagrożenia
Pogoda
Warszawa
Temperatura: 17.8°C
Wiatr: 2.0 m/s
Ciśnienie: 1019.0 hPa
Zjawiska: Brak
Temp. max: 18.2 °C
Temp. min: 16.3 °C


Dane astronomiczne
Warszawa:
Dzien: 14:35 h
Noc: 09:25 h


Using HW VSP powered by HW group.

Prawa autorskie©2007 SSH SZ RP. Wszelkie prawa zastrzeżone.