Rejestracja

Wszystkie dane podawane są w czasie UTC za wyjątkiem miejsc gdzie jest jednoznacznie podane, że jest inaczej. Dane podawane w serwisie mają charakter informacyjny!!!
Informacje w sprawie dostępu do serwisu pod numerem tel. +48 261-828-138 lub +48 261-828-559(po godzinach służbowych)
Informacja dla żołnierzy i pracowników wojska: Prosimy o niezwłoczną zmianę adresu e-mail w profilu użytkownika na pocztę w domenie @ron.mil.pl
Brak służbowego adresu e-mail skutkuje usunięciem konta.

Targi Proobronne Pro Defence 2017

Targi Proobronne Pro Defence 2017

         W dniach 1-4 czerwca już po raz drugi odbyły się w Ostródzie TargiProobronne „Pro-Defence”. Tak jak w pierwszej edycji targów głównym i największym elementem na stanowisku Inspektoratu Sił Powietrznych na hali była Polowa Stacja Meteorologiczna PSM 15 na bazie samochodu o podwyższonej zdolności pokonywania przeszkód terenowych.
      Stacja Szefostwa Służby Hydrometeorologicznej Sił Zbrojnych RP cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających jak i organizatorów, którzy podziwiali nowoczesne rozwiązania techniczne. Szczególne uznanie wzbudziła ergonomiczna i funkcjonalna zabudowa wnętrza. Odwiedzający mogli zapoznać się z warunkami pracy meteorologa, poznać zadania służb meteorologicznych w Wojsku Polskim, obejrzeć napełnianie balonów meteorologicznych helem.


 


Tekst i zdjęcia: mjr Wojciech Czarnecki

wróć

 

Prawa autorskie©2007 SSH SZ RP. Wszelkie prawa zastrzeżone.