Rejestracja

Wszystkie dane podawane są w czasie UTC za wyjątkiem miejsc gdzie jest jednoznacznie podane, że jest inaczej. Dane podawane w serwisie mają charakter informacyjny!!!
Informacje w sprawie dostępu do serwisu pod numerem tel. +48 261-828-559 lub +48 261-828-138
Informacja dla żołnierzy i pracowników wojska: Prosimy o niezwłoczną zmianę adresu e-mail w profilu użytkownika na pocztę w domenie @ron.mil.pl
Brak służbowego adresu e-mail skutkuje usunięciem konta.

Polsko – Amerykański festyn wojskowy
 POLSKO – AMERYKAŃSKI FESTYN WOJSKOWY


         W dniu 06 lipca 2017 roku na błoniach stadionu PGE Narodowy odbył się polsko – amerykański festyn wojskowy, podczas którego żołnierze polscy i amerykańscy prezentowali sprzęt wojskowy. Wśród wystawiających nie mogło zabraknąć polowej stacji meteorologicznej PSM 15 z Szefostwa Służby Hydrometeorologicznej Sił Zbrojnych RP.
      W czasie festynu stację zwiedził Minister Obrony Narodowej p. Antoni Macierewicz, który z uznaniem odniósł się do szerokiego spektrum działania służb hydrometeorologicznych w Wojsku Polskim jak i nowoczesnego wyposażenia PSM 15. Licznie odwiedzający stację mieszkańcy Warszawy jak i turyści podziwiali funkcjonalne rozwiązania techniczne i możliwości pracy w terenie. Sporym zainteresowaniem polowa stacja meteorologiczna cieszyła się wśród obecnych na festynie żołnierzy amerykańskich.


 

Tekst i zdjęcia: mjr Wojciech Czarnecki

wróć

 

Prawa autorskie©2007 SSH SZ RP. Wszelkie prawa zastrzeżone.